Mapa se načítá / Map is loading

KLÁŠTERNÍ DVŮR A NÁDVOŘÍ KLARISEK

15:00 - 15:30

 Krumlovští pištci – flétnový soubor pod vedení Renaty Pyšíkové

15:30 - 16:00

Vojta Vrtek - kejklíř, žonglér všeuměl Vojta Vrtek z Doudleb

16:00 - 17:00

Kapka na Klášterním dvoře– lidové písně v podání českokrumlovské kapely

17:30 - 18:00

Kejklíř Pupa - žonglér a všeuměl žongluje vším možným i nemožným pěšmo i na jednokolce

18:00 - 18:30

SHŠ Grál Brno – šermířské a bubenické ukázky - představení pro děti i dospělé v podání brněnské skupiny historického šermu

18:30 - 19:00

Komedianti na káře - kejklířské představení pro malé i velké

19:00 - 19:45

Krless - světská středověká hudba v podání známé pražské kapely

19:45 - 20:15

Vojta Vrtek z Doudleb – kejklíř, žonglér, všeuměl

20:15 - 20:45

Bratři z Růže – šermířské ukázky

23:00 - 23:30

Noc hudby v klášterech - BraAgas, a El Raks Sáel známá pražská kapela, hrající středověkou světskou hudbu a brněnské orientální tanečnice ve společném vystoupení

11:00 - 11:30

SHŠ Grál Brno – bubenické a šermířské ukázky předvedou šermíři z Brna a širokého okolí

11:30 - 11:45

Salome - soubor historického tance v tanečních ukázkách

11:45 - 12:00

Monadria Polygamica a WildSticks – společné vystoupení brněnských praporečníků a českokrumlovského bubenického souboru

12:00 - 12:30

SHT Mariane Libčice - taneční soubor od vltavských břehů

12:30 - 13:15

Krless a In Flamenus - světská středověká hudba v podání známé pražské kapely doplněná od 12.45 hodin vystoupením a orientálních tanečnic a fakíra z moravské Sokolnice

13:15 - 13:45

Adorea - Šermíři Olomouc – „Frejíři a duelanti“ - krátké fresky které spojuje akce, humor a napětí

14:00 - 14:30

Vojta Vrtek- kejklíř, žonglér všeuměl Vojta Vrtek z Doudleb

14:30 - 15:00

Radek Interholz – klasická kytara– nádvoří klarisek

16:00 - 17:15

Vojta Vrtek - kejklíř, žonglér všeuměl Vojta Vrtek z Doudleb a jeho program pro malé i velké kejklíře

17:15 - 17:45

Campanello – tance období renesance 

17:45 - 18:00

Monadria Polygamica - praporová performance – skupina praporečníků z Brna a Prahy ve svém umění propojuje tradiční italské umění ovládání praporu s uměním pohybu. Prapory ve větru rozkvetou a plující vzduchem vyvolají rozmanité pocity a zanechají tak dlouhotrvající zážitek

18:00 - 19:00

BraAgas a El Raks Sáel - známá pražská kapela, hrající středověkou světskou hudbu a brněnské orientální tanečnice ve společném vystoupení

18:00 - 19:30

Rival Písek – Pod Landsknechtským praporem – šermířské divadelní představení (velké nádvoří)

19:30 - 20:15

Řemdih - středověká hudba ve všech jejích polohách

20:15 - 20:45

Bratři z Růže – šermířské ukázky

11:00 - 11:45

Gothien - muzikanti z Plzně, kteří hrají na repliky původních nástrojů a zpívají v původních jazycích písně vrcholného středověku

11:45 - 12:15

SHŠ Grál Brno - představení pro děti i dospělé v podání brněnské šermířské skupiny

13:00 - 13:30

Bratři z Růže – šermířské ukázky

13:30 - 14:00

Kejlíř Pupa - žonglér a všeuměl žongluje vším možným i nemožným pěšmo i na jednokolce

14:00 - 14:30

Divadlo Facka – Tůdle a Nůdle - dva klauni, kteří utíkají z cirkusu a zakládají si společně s dětmi cirkus svůj vlastní.


ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!