Mapa se načítá / Map is loading

ŠIROKÁ ULICE

16:00 - 16:30
Kejklíř Pupa - žonglér a všeuměl žongluje vším možným i nemožným pěšmo i na jednokolce
16:30 - 17:15
Krless - středověká světská hudba 13. - 15. století z hospod, tržišť, studentů i vagantů, i dvorských hostin a lidových veselic
17:30 - 18:00
Paolo Garbanzo – kejklíř a žonglér z Nového světa
18:00 - 18:30
Řemdih - středověká hudba ve všech jejích polohách
18:30 - 19:00
Adorea - Šermíři Olomouc – „Frejíři a duelanti“ - krátké fresky které spojuje akce, humor a napětí
19:00 - 19:45
Lakomá Barka - historizující folk a lidové písně v podání českokrumlovské dámské kapely
20:00 - 20:30
Wolgemut - hudební skupina kočujících minstrelů z Německa
11:00 - 11:30
Šermířská skupina Taurus – brněnští šermíři v manýristickém příběhu podle skutečné události
11:30 - 12:00
Fremitus Aetheris a Alla Danza - společné vystoupení muzikantů a skupiny historického tance
12:00 - 12:30
Bratři z Růže – šermířské ukázky v podání českokrumlovské skupiny
12:30 - 13:00
BraAgas a El Raks Sáel - známá pražská kapela, hrající středověkou světskou hudbu a brněnské orientální tanečnice ve společném vystoupení
13:00 - 13:45
Arcus – hudba 12. - 15.století ze všech koutů Evropy
14:00 - 14:30
Benga Čave - vystoupení českokrumlovského romského tanečního souboru
16:30 - 17:00
Amare Romane Čave - vystoupení českokrumlovského romského tanečního souboru
17:00 - 17:30
SHT Mariane Libčice - taneční soubor od vltavských břehů
17:30 - 18:00
Balestra Letohrad – šermířské ukázky - šermířský a scénicko-kaskadérský spolek Balestra aktivně vystupuje ve střední Evropě od roku 2008.
18:00 - 18:15
Monadria Polygamica a Wild Sticks – společné vystoupení brněnských praporečníků a českokrumlovského bubenického souboru
18:30 - 19:00
Komedianti na káře - kejklířské představení pro malé i velké
19:00 - 19:30
Harcíři z Rokycan – šermířské ukázky skupiny historického šermu
19:30 - 20:00
Vojta Vrtek - kejklíř, žonglér všeuměl Vojta Vrtek z Doudleb
20:00 - 20:30
Řemdih - středověká hudba ve všech jejích polohách
20:30 - 21:00
Amare romane Čave – vystoupení českokrumlovského romského tanečního souboru za doprovodu kytaristy

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!